Specjalistyczna Praktyka Lekarska
03-134 Warszawa ul. Książkowa 10 lok. 1U
tel. 504499466

Anna Malinowska lekarz rodzinny

Jestem lekarzem rodzinnym. Od ponad 10 lat mieszkam i pracuję na Białołęce. Specjalizację z medycyny rodzinnej uzyskałam w 2007 roku. Od 7 lat przyjmuję pacjentów z okolic Białołęki, Legionowa i Pragi Północ pracując w zakładach opieki zdrowotnej (LuxMed, Medicover, NPZOZy w Legionowie i na Pradze Płn.). Praca z pacjentami daje mi wiele satysfakcji, niemniej jednak największą bolączką lekarza zatrudnionego w poradniach jest fakt, że nie może poświęcić pacjentowi wystarczająco dużo czasu i uwagi. Cierpliwe wysłuchanie i rzetelne zbadanie pacjenta oraz zajęcie się jego wszystkimi problemami w trakcie 15-minutowej wizyty jest praktycznie niemożliwe, biorąc pod uwagę szereg obowiązków biurokratyczno-administracyjnych. Traci na tym pacjent a lekarz ma zawsze poczucie, że gdyby tylko nie ograniczał go ciągły brak czasu, mógłby zrobić dla pacjenta znacznie więcej.
Postanowiłam to zmienić.
W tym celu założyłam prywatny gabinet lekarski, gdzie jestem w stanie zagwarantować, że każdy mój pacjent zostanie dokładnie wysłuchany, zbadany bez pośpiechu i będę w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, oraz spokojnie zaplanować diagnostykę i leczenie.
W 2014 roku ukończyłam Podyplomowe Studia z Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego SGGW.
Dysponując moim nr telefonu możecie Państwo zawsze po wizycie zadać dodatkowe pytania by wyjaśnić wątpliwośći bądź zmodyfikować plan postępowania.
Życzę dużo zdrowia
Zapraszam serdecznie!
Anna Malinowska

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych